Könyvelő

Budapest

Fontos Számodra a munka- magánélet egyensúlyának megteremtése? Partnerünk -egy családias hangulatú könyvelőiroda-, keresi fiatalos, modern csapatába a digitalizáció világát kedvelő új könyvelő munkatársát Budapestre, a 13. kerületbe.

Feladatok

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvelése
  • Eredmény- és adókalkulációk készítése
  • Havi, éves zárások, adóbevallások és mérlegbeszámolók készítése
  • Kommunikáció, egyeztetés az ügyfelekkel, tanácsadás a részükre
  • Riportok készítése az ügyfelek és a cégvezető részére

Elvárások

  • Minimum 1 éves könyvelőirodai tapasztalat
  • Önállóan elvégezni, átlátni egy cég könyvelését, elkészíteni a bevallását, éves beszámolóját
  • Nyitottság a digitalizációra, és a technikai újdonságokra
  • Csapatmunka
  • Lojalitás
  • Pozitív attitűd

Előny

  • Nem feltétel a mérlegképes végzettség, sokkal fontosabb a gyakorlat és a "can do" attitűd
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál

  • Bónusz
  • Innovatív környezet
  • Kedves, barátságos csapat, aki a szomszéd cukrászdában piheni ki az adóbevallás utáni nehezebb, stresszes időszakot.

Önéletrajz feltöltése
Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről

Elolvastam és elfogadom a tájékoztatóban foglaltakat

A profilalkotáshoz hozzájárulok, az általam szolgáltatott adatokból profil készíthető

Állásajánlatokkal és egyéb álláskereséssel kapcsolatos hírlevelet küldhetnek a számomra

Sajnos nincs a keresési felételeknek megfelelő találat
  • 2019-10-02
Érdekel
Szolgáltatja a