Könyvelő / Számviteli ügyintéző

Budapest

Szeretne egy olyan családbarát munkahely részese lenni, ahol a leendő főnöke még arra is figyel, hogy kollégái hetente egyszer irodai  nyak-váll-kar masszázst kapjanak? Megbízónk egy modern, családias hangulatú könyvelőiroda, ide keresünk 2 új kollégát.

Feladatok

  • A főkönyvelő napi munkájának támogatása
  • Kommunikáció, egyeztetés az ügyfelekkel, tanácsadás a részükre
  • Riportok készítése az ügyfelek és a cégvezető részére
  • Havi, éves zárások, adóbevallások és mérlegbeszámolók készítése
  • Több külföldi tulajdonban lévő cég teljes körű könyvelése
  • Eredmény- és adókalkulációk készítése

Elvárások

  • Minimum 1 éves könyvelőirodai tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Hosszú távú elköteleződés
  • Lojalitás a cég iránt
  • Önálló munkavégzés

Előny

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Könyvelőirodai programok ismerete

Amit a cég kínál

  • Maszsázs hetente egyszer
  • Bónusz

Önéletrajz feltöltése
Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről

Elolvastam és elfogadom a tájékoztatóban foglaltakat

A profilalkotáshoz hozzájárulok, az általam szolgáltatott adatokból profil készíthető

Állásajánlatokkal és egyéb álláskereséssel kapcsolatos hírlevelet küldhetnek a számomra

Sajnos nincs a keresési felételeknek megfelelő találat
  • 2019-10-02
Érdekel
Szolgáltatja a